משלוחי פרחים טריים לכפר תבור

הזמינו עכשיו 1700-704-442

אתם תכינו ואזה עם מים – ואנחנו נדאג לפרחים…

  

*הזרים המוצגים הם כולם בגודל גדול.

*מחיר הזר אינו כולל ואזה. ניתן להזמין ואזה בתוספת לזר.

 

 לאוכלוסייה השמחה של כפר תבור יש מורשת הנעוצה ישירות בישראליות השורשית ובקשר לאדמה ולגידולים חקלאיים. כמו כן, תושבי הכפר,  נהנים באופן תמידי מרחובות ציוריים, שקט ואווירה פסטורלית. עכשיו, תארו לכם מה הייתם מרגישים אם הייתם מוסיפים לכל אלה גם זר פרחים צבעוני ומרהיב המגיע אליכם ישירות מהטבע הצפוני? עם ההצלחה של משלוחי פרחים באזור הצפון לאחרונה, סבירות לא קטנה שזה יקרה.

מאז ומתמיד נחשבו הפרחים לפנינה של הטבע. לכן, היה זה מובן מאליו שהפופולאריות שלהם בתור מתנה איכותית הלכה וגברה, כשהאינטרנט רק משפרעוד יותר את התמונה.

המקור של משלוחי פרחים בכפר תבור

המועצה המקומית כפר תבור נחשבת, ובצדק גמור, לאחד המקומות היפים ביותר בישראל. כאילו כדי להשתלב באווירה, קמו בשנים האחרונות חנויות רבות חדשות, שהמומחיות שלהן היא אחת: פרחים.

תושבי כפר תבור המעוניינים לבצע משלוח של פרחים לאיזורם, יכולים, כמובן, לפנות אל חנויות אלה כצעד ראשון. עם זאת, בהרבה מקרים ניתן לצאת "מהקופסה": חנויות פרחים רבות, בלי קשר למיקומן בצפון ישראל, מציעות משלוחים לכל האיזור. אם נוסיף לכך את החנויות הפועלות בפריסה ארצית, נבין כי אין זו משימה קשה מדי למצוא גורם שישלח את הפרחים עבורכם.

למה דווקא פרחים?

פרחים מתאימים לכל מטרה, כשהמשלוח מסייע ליצור אף הוא את אלמנט ההפתעה החשוב כל כך. יום הולדת, פינוק רומנטי ואירוע משפחתי ראוי לציון הם רק חלק מהמקרים הנפוצים שבהם נשמע צלצול הדלת- ובעקבותיו נכנס שליח עם זר מרהיב ביופיו.

יש לציין כי "משלוחי פרחים" אפשריים בכל גודל, החל מזרים צנועים ועד לזרי ענק. ההסעה נעשית לרוב בכלי רכב ממוזגים, כדי שלא לפגוע, חלילה, באיכותם של הפרחים.

מעבר לכך, במרבית המקרים אפשר בהחלט לצרף אל הפרחים גם תוספות, שמוסיפות אף הן לרושם הכולל הנוצר מהמתנה: בלונים, שוקולדים, שמפניה וכן הלאה. וכמובן שאין לשכוח גם את הברכה הבלתי נמנעת.

משלוחי פרחים לכפר תבור

רוצים להזמין משלוחי פרחים לאזור כפר תבור או אחד מישובי הסביבה? מחפשים חממה או חנות פרחים שתביא לכם פרחים לאחד מיישובי הגליל התחתון: ירדנה, בית קשת, שדמות דבורה ועוד? חממות הפרחים של משק זיו מציעים לכם משלוחי זרים עד הבית במחיר מיוחד. אתם מקבלים משלוח פרחים שמחזיק מעמד הרבה יותר זמן, פורח הרבה יותר ימים ובצורה הרבה יותר יפה ומקנה לכל החדר אור מיוחד. אז אם אתם מחפשים משלוחי פרחים באזור כפר תבור זכרו את פרחי זיו והזמינו מהם זר לכל אירוע: זר פרחים ליום נישואין, זר ללידה, זר חגיגי ליום הולדת או סתם פרחים לאדם אהוב.

היום, בכפר תבור  ובכל עמק יזרעאל אפשר לבצע משלוח בלי לצאת מהבית

משלוחי פרחים כפר תבור יכולים גם להיעשות מהבית- דרך הטלפון, אבל בעיקר באמצעות האינטרנט. שם ניתן לבחור את הפרחים, מועד המשלוח, התוספות ועוד- כשייעוץ של אנשי מקצוע מסייע תמיד. למידע נוסף לחצו על הקישור המצורף

לצפייה במגוון הזרים שלנו

לחצו להיכנס לאתר.

 

  • טלפון
  • עיתים
    משלוחי פרחים בצפון
  • צרו קשר
  • ראשון – חמישי: 08:00 – 18:00
    שישי: 08:00 – 15:00