תכינו את המים – אנחנו כבר נדאג לפרחים!

לא צריך להתגורר בקריות כדי לדעת שחיפה היא העורק המרכזי של צפון מדינת ישראל. עבור אנשי היישובים והערים הסמוכים, זוהי כתובת בה הם יכולים למצוא את כל מה שהם מחפשים. משלוחי פרחים לוקחים את המצב הזה עוד מספר צעדים קדימה, והופכים את מתנת הטבע לאומנות של ממש.

משלוחי פרחים בחיפה נחשבים למקובלים במיוחד. העיר הגדולה הזו מאגדת בתוך חנויות הפרחים הרבות שבה את כלל המיטב שיש לצפון ישראל להציע- כך שהמקום העיקרי בו שוחרי הפרחים שמתגוררים באיזור הצפון צריכים לחפש הוא ברחבי חיפה.

על עסקי פרחים בחיפה

לא צריך להסתובב יותר מדי ברחובות חיפה כדי להיתקל בחנות פרחים כלשהי. הגוונים הצבעוניים מושכים את תשומת הלב ממרחק לב. אולם, בחיפה התפתח גם שוק החורג בהרבה מאשר בחירה פיזית של זר פרחים והבאתו לאישה או לחברים: שוק משלוחי הפרחים.

משלוחי פרחים בחיפה הם תחום פורה במיוחד. חנויות הפרחים או החקלאיים למיניהם מציעים מבחר עצום של זרים- גדולים וקטנים, מרובעים ועגולים, ישרים ומדורגים.

על מנת לשפר עוד יותר את המתנה, מאפשרים גורמים אלה גם להוסיף אל המתנה ברכה חגיגית (מוכנה או פרי עטו של מעניק המתנה), בלונים, שוקולדים או כל דבר אחר שמשפר את ההרגשה עוד יותר.

הזמנת משלוח פרחים בחיפה – הכל מתחיל מהבחירה

לאחר שמתקבלת החלטה ראשונית על פינוק של אדם קרוב בזר פרחים, יש לבחור באותו גורם שיבצע את המשלוח העבורו. בחירה זו יכולה להיות הן באמצעים “מסורתיים” יותר דוגמת ספר טלפונים, הן באמצעות האינטרנט והן בפנייה ישירה אל חנויות הפרחים.

בעת ההזמנה, מגדירים לא רק את גודל הזר, הגוון וזני הפרחים, אלא גם את המועד הרצוי של המשלוח. כמעט בכל המקרים, פנייה מספר ימים או שבועות קודם לכן תאפשר לבחור למעשה בין כל מועד אפשרי.

לאחר מכן, כשחושבים איך “להגיש” את המתנה, כבר עולים בראש תרחישים על הרגשת השמחה של מקבל המתנה. לא רק שהרגשה זו מתממשת כמעט תמיד, אלא שהבעת התודה הניתנת היא הרבה יותר ממה שניתן היה לתאר. משלוחי פרחים חיפה הם בין הדברים היחידים שמאפשרים את כל זה.

  • טלפון
  • עיתים
    משלוחי פרחים בצפון
  • צרו קשר
  • ראשון – חמישי: 08:00 – 18:00
    שישי: 08:00 – 15:00