להזמנת זר פרחים לבית חולים עפולה (העמק)
התקשרו עכשיו 1700-704-442

*הזרים המוצגים הם כולם בגודל גדול.

*מחיר הזר אינו כולל ואזה. ניתן להזמין ואזה בתוספת לזר.

 

אנו מבצעים משלוחי פרחים לבית חולים עפולה  (בית חולים העמק) הפרחים שלנו הם הטריים ביותר שתוכלו להשיג באזור והזרים שתקבלו מאיתנו יגיעו היישר מהחממות שלנו ללא זמן התייבשות בחנות, ולאל עלויות נוספות

אם מישהו מהיקרים לכם מאושפז בבית חולים עפולה, או משתחרר בשעה טובה -הזמינו לו זר פרחים חגיגי

אם מישהי יקרה לכם ילדה זה עתה בבית חולים בעמק בעפולה – הפגינו את השתתפותכם בשמחתה ובשמחת משפחתה: שילחו אליה זר פרחים חגיגי

וזיכרו: משלוחי פרחים לבית חולים עפולה  מומלץ לעשות דרך פרחי זיו – חנות הפרחים המובילה בעפולה, בית חולים העמק, עמק יזרעאל והסביבה.

הזמנת זרי פרחים דרך האינטרנט

חנויות פרחים בצפון הארץ הבינו זה מכבר את הפוטנציאל הגלום בשיווק הפרחים באמצעות האינטרנט, כלומר פתיחת חנויות סחר אלקטרוני של זרי פרחים או עציצים להזמנות אונליין. ראשית, ידוע כי מדובר בתחום נורא תחרותי – קיימים היום עשרות אתרים ישראלים שעורכים משלוחי פרחים והזמנות זרי פרחים בארץ מסביב לשעון. אומנם התחום תחרותי, אבל יש הטוענים שבתחרות הזאת יש מקום לכולם, או לפחות יש מקום לאתר אינטרנט אחד לפחות עבור אזור.

הרעיון המרכזי שעומד סביב המסחר האלקטרוני בפרחים הוא דיי פשוט, הרי רוב הציבור הוא אינו מבין גדול בפרחים. מספיק בעבורו שיהיו יפים, ריחניים, וש”זמן המדף” שלהם באגרטל שבסלון יהיה יותר מ-שבועיים. לכן, האתרים הללו יכולים להציג תמונה של הזר עם טקסט קצר המציג מה הזר מסמל ולמי הוא בדרך כלל מיוחד. הלקוח הישראלי שמאוד אוהב לבצע משלוחים, יתמכר ממש ברגע ברעיון שלמשלוחי פרחים ויבחר בזרי פרחים במתנה האולטימטיבית לכל אירוע, החל בימי הולדת של בני המשפחה ועד יום הנישואין.

לצפייה במגוון הזרים שלנו

לחצו להיכנס לאתר.

  • טלפון
  • עיתים
    משלוחי פרחים בצפון
  • צרו קשר
  • ראשון – חמישי: 08:00 – 18:00
    שישי: 08:00 – 15:00