רעיונות מוצלחים להצעת נישואין מקורית (הרשימה –הכמעט-  מלאה)
אמנם קשה להם להודות בכך, אבל באחוז גבוה של גברים חבויה רוח רומנטית שלא נופלת בעוצמתה ממקבילתה אצל בנות המין היפה. ברגע הרומנטי מכל – הצעת הנישואין – חשוב לתת דרור לרוח הזאת, בתוספת רוח מקורית ויצירתית כמהה. אז בואו נפתח קצת את הראש ונראה איזו הצעת נישואין מקורית ומדליקה יכולה לעניין אתכם, רומנטיקנים חסרי תקנה…

מציעים נישואין עם כל החברים
נתחיל בקטגורית “שכולם יידעו”, ובמרכזה הרעיון שגם הסובבים אתכם בסיטואציה, יהיו שותפים לרגע הנפלא הזה. הצעת נישואין מקורית שכזו יכולה להגיע במטוס (אתם / קברניט הטיסה) במערכת הכריזה, בעיצומה של הופעת רוק של הזמר האהוב על בחירת ליבכם, באמצע מסיבה מטורפת כשהדי.ג’יי ייקח את המיקרופון ויגרום לאישה שבדרך לבכות מהתרגשות, ואפילו בבתי קולנוע שונים מאפשרים להקרין סרטון הצעת נישואין שערכת מבעוד מועד.

הצעת נישואין טעימה ומרגשת
נעבור לקטגוריה השנייה, או בשמה המקורי – “הצעה טעימה”. אוכל ורומנטיקה הולכים מצוין ביחד עבור זוגות רבים. אם גם אתם זוג שכזה, שלבו אוכל וטבעת נישואין. אפשר לעשות זאת במהלך ארוחה רומנטית שבין הסלט לפירה תבצבץ לה טבעת נוצצת, אפשר להחביא טבעת בתוך עוגת קצפת טעימה, ואפשר גם לארגן הצעת נישואין מקורית בצורה של ארוחה רומנטית ביתית עם שף המגיע אליך עד הבית.

הצעת נישואין מקורית – תחביבים, מוסיקה וכל השאר
הצעת נישואין מקורית יכולה להיות קשורה לדברים שעושים לה ולכם טוב. התחביבים שלכם. אוהבים ים בשקיעה? כרע על הברך ממש שם, על החול; לא יכולים להעביר שנה בלי צלילה? מדריך הצלילה ישמח להכין שלט מקורי שיחכה בקרקעית הים; צניחה חופשית? מעולה. אם היא תסרב, אל תפתח לה את המצנח; אוהבים אוהלים וקמפינג? חפש אתר קמפינג המשקיף על שטח פתוח והכן מראש שלט גדול ובו שאלת מיליון הדולר.

אומרים שאהבה היא המוסיקה של החיים, אז גם כאן אפשר לשלב בין השניים עם הצעת נישואין מקורית. הכן לה דיסק שבמהלכו יישמע קולך הגברי מציע את ההצעה שאסור לסרב לה; עלה לשידור בתוכנית הרדיו האהובה עליה, הצע לה נישואין מעל גלי האתר והקדש לה את השיר הפרטי שהוא רק שלכם…

טייס ליום אחד – הרעיון הכי מדליק להצעת נישואין מקורית

רעיונות נוספים של הצעת נישואין מקורית שעשויים למצוא חן בעיניך, ובעיקר בעיניה

    תן לה בלון אהבה לרגל חגיגות כלשהן וכביכול בטעות פוצץ אותו כשטבעת האירוסין בפנים
שלח תמונות לפיתוח כשבאחת התמונות אתה מופיע אוחז בשלט עם ההצעה הנכספת.
את “חכמת הבייג’לה” קראת? מעולה. הצעת נישואין בלב המדבר עם זיקוקים בשמיים.
שיט רומנטי. בקבוק יין. במקום פתק אהבה, פתק הצעה.
אם בא לך באמת להשקיע, פרסם מודעה בעיתון בו תופיע ההצעה.
ואם כבר עיתון, למה לא באיילון? שלט גדול, גשר ההלכה, וכל הנהגים התקועים בפקק וביניהם אשתך לעתיד, ייראו שיש להם עסק עם גבר רומנטי.

  • טלפון
  • עיתים
    משלוחי פרחים בצפון
  • צרו קשר
  • ראשון – חמישי: 08:00 – 18:00
    שישי: 08:00 – 15:00