עיצוב הסלון – כך תעשו זאת נכון
הסלון הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית, וכדי להרגיש בו בנוח כדאי להשקיע מעט זמן ואפילו כסף. עיצוב הסלון צריך לקחת בחשבון שהשהות בחדר צריכה להיות לא רק פרקטית אלא גם לתת לנו השראה ולהכניס אותנו לאווירה נינוחה ורגועה. הסלון הוא מקום שבו אנחנו מבלים, רואים טלוויזיה או מדברים זה עם זה, וכאשר אנחנו מוקפים ברהיטים ובצבעים נעימים קל לנו יותר להיכנס לאווירה האינטימית שפעולות כאלו דורשות מאיתנו.

עיצוב הסלון יכול להיעשות בצורה פשוטה על ידי בחירה נכונה של רהיטים מעץ אשר משתלבים יחדיו בצורה הרמונית ויוצרים אפקט חמים ונעים. מרכיב חשוב נוסף בעיצוב הסלון הוא הקירות. הצבע בו תבחרו עבור הקירות הוא אחד הגורמים העיקריים ביצירת האווירה שתיווצר בחלל. אין סיבה להסתפק בקירות לבנים רק בגלל האמונה הרווחת כי כך משיגים תחושה מירבית של מרחב. גם בבתים קטנים יחסית עדיין ניתן לגוון ולצבוע את הסלון בצבעים בהירים שלא יוצרים תחושה של צפיפות אך יחד עם זאת מכניסים קצת צבע לחיים.

כדאי לזכור כי עיצוב הסלון אינו חייב להיעצר בצבע חדש לקירות. לדוגמא, אפשר לבחור לעטר את הקירות בטפטים מכל דגם וצבע אפשריים שניתן למצוא כיום בחנויות. אלמנטים דקורטיביים כמו קרניזים אן תבליטים יכולים גם הם לקשט את הקירות במקום או בנוסף לצבע. כמובן שכמו בכל דבר בחיים חשוב לא להפריז, ולדעת לבחור רק את אותם אלמנטים שיוסיפו מגע של אסתטיקה מבלי להפוך את הסלון לאוסף של פריטים שאינם מתחברים זה לזה. לעיתים מספיקה נגיעה של צבע בפינה אחת של הסלון כדי ליצור אווירה שלא הייתה מושגת גם אם היינו מקדישים שבוע שלם לצביעת כל הבית.

זה בדיוק המקום בו כדאי לשקול התייעצות עם אנשי מקצוע לפני שמתחילים בתהליך של עיצוב הסלון. מעצבי פנים, למשל, יוכלו לזהות את הפוטנציאל שיש לסלון שלכם גם אם אתם עצמכם לא שמתם לב אליו. גם מומחי “עשה זאת בעצמך” יכולים להיות מקור בלתי נדלה לעצות וטיפים בכל מה שקשור לנושא של עיצוב הסלון והדרכים הפרקטיות (והזולות) לעשות זאת.

  • טלפון
  • עיתים
    משלוחי פרחים בצפון
  • צרו קשר
  • ראשון – חמישי: 08:00 – 18:00
    שישי: 08:00 – 15:00