חנויות פרחים שונות מכל רחבי הארץ מציעות משלוחי פרחים לכל היעדים בארץ. באמצעות מוקד טלפוני או אתר האינטרנט של החנות ניתן לבחור בזר פרחים או עציץ ולשלח אותו לכל כתובת בארץ. באינטרנט הכל נעשה באמצעות ממשק אינטרנטי ידידותי למשתמש המאפשר להזין גם ברכה המודפסת על גבי נייר הברכה המוצמדת לזר. כמו כן, באם אתם מעדיפים להזמין פרחים דרך הטלפון, הנציגה תיקח מכם את כל הפרחים ותעזור לכם בבחירת הזר המתאים ביותר.

ומה לגבי המחיר? ישנם חברות המספקות הנחה על משלוחים של זרי פרחים או עציצים יקרים, כך שהמשלוחים לעיתים יוצאים משתלמים. משלוחי פרחים לרוב אינם יקרים ועלותם זהה לעלות משלוח של כל מוצר אחר כמעט, אך תמיד עדיף להזמין פרחים מחנויות גדולות שעובדות בפריסה ארצית, כך שלא תמיד יהיה מדובר בנסיעה ארוכה לצורך משלוח הזר. משלוח פרחים חייב להיות עד 24 שעות אחרת הזר לא יראה אותו דבר וסביר להניח שחלק מן הפרחים שבזר ינבלו.

חנויות הפרחים המובילות בארץ עורכות מאות משלוחי פרחים מדי יום – העומס המרבי עליהם שרוי בעיקר בתקופות החגים. כרטיסי הברכה המוצמדים לזר מעידים על כך שזרי הפרחים הם מתנה שמתאימה לכל אירוע. לאבא, לסבתא, לדוד, לשכנה, לחבר או לידיד. זרי פרחים מעניקים שמחה והעלות שלהם אינה גדולה.

אז בחרנו פה אחד: רק משלוחים!!

לעיתים קרובות אנו נתקלים בבעיה כאשר מדובר במתנה לאירוע מיוחד או ליום הולדת של אחד מבני המשפחה או החברים. לא תמיד יש לנו כסף רב להשקיע במתנה יקרה, או לחשוב על מתנה יצירתית שעלותה מזערית אך היא דורשת זמן רב בהכנה. משלוח של זר פרחים הוא הפתרון הטוב ביותר לכל קהל המתלבטים. זר פרחים תמיד יתקבל ברוח טובה, היות ופרחים תמיד יביאו לאווירה טובה בבית. יתרון נוסף בהזמנת זר פרחים כמתנה האולטימטיבית: משלוחי פרחים ניתן לבצע גם מהבית באמצעות הטלפון או האינטרנט.

זיכרו כי תמיד משתלם להזמין משלוחי פרחים או לקנות בחנות:

להזמנת משלוחי פרחים ביקנעם והסביבה – היכנסו לאתר שלנו משלוחי פרחים בצפון

מאמר נוסף על חנויות פרחים בצפון

  • טלפון
  • עיתים
    משלוחי פרחים בצפון
  • צרו קשר
  • ראשון – חמישי: 08:00 – 18:00
    שישי: 08:00 – 15:00