סידורי פרחים לאירועים חשובים לא רק לעיצוב המקום, אלא שלהם גם חלק חשוב ביצירת האווירה הייחודית. מלאכת סידור פרחים מקצועית הנעשית תוך כדי התאמת סוג הפרחים וצבעם לעיצוב של המקום בו נערך האירוע, יכולה לשדרג את האווירה. בחירה בזני פרחים נדירים יכולה גם לשדר מסר וליצור נופח אקסקלוסיבי או יוקרתי לאירוע. סידורי הפרחים לא כוללים רק את הפרחים עצמם, אלא גם אלמנטים קישוטיים ואפקטים שניתן להשיג באמצעות השזירה האומנותית. גם הצורה של הזרים השזורים יכולה להשתנות ולהיות עגולה או מרובעת, בצורת משולש או בצורות גיאומטריות מפתיעות.

סידורי פרחים לאירועים עסקיים
סידורי הפרחים המיועדים לקשט את האירועים העסקיים ואת הכנסים המקצועיים, צריכים לשדר איפוק ואלגנטיות. בחירת סגנון השזירה הייחודי כמו היפני למשל, תאפשר ליצור אווירה מעוצבת בעלת קו ייחודי וזה ימשוך תשומת לב אסטטית. שזירה מיוחדת בתוך כדים או בצורת כדור ושילוב פרחים או זרים מתוקים בתוך אזור הגשת הכיבוד, יבליטו את ההשקעה של ההפקה בנושא החזותי של התערוכה ובנושא האסטטיות של הכנס. שילוב כדים בצורות גיאומטריות מיוחדות ושזירות אומנותיות אקסקלוסיביות שהופכות את הפרחים ליצירת אומנות, יספקו לאירוע נגיעה של תחקום ייחודי.

סידורי פרחים לאירועים פרטיים ולחתונות
דמיינו חתונה שמתקיימת במקום המעוצב כולו בעזרת פרחים לבנים. דמיינו זרים מרהיבים המשלבים צבעי סגול וורוד, חופה מקושטת במאות וורדים או מסלול המוביל לחופה שבשני הצדדים שלו עומדים אגרטלים דקורטיביים עם פרחים מרהיבים. אין ספק שבתחום החתונות, לפרחים ישנה משמעות ניכרת ביצירת העיצוב והאווירה. עם פרחים גם השולחנות יראו חגיגיים יותר וגם אזור קבלת הפנים עם דוכני האוכל. למעשה, בעת בחירה בשילוב הפרחים בעיצוב האירוע, אתם בוחרים את העיצוב כולו מכיוון שמלבד הפרחים לא יידרש דבר נוסף על מנת ליצור את האווירה המושלמת לאירוע פרטי או לחתונה מרהיבה ומרגשת.

חנות הפרחים מיי זר הממוקמת בלב הקריות, מתמחה בסידורי פרחים וזרי כלה – פרחים לחתונות ולאירועים מיוחדים בקריות

מאמר על הרומנטיקה שבפרחים: כאן

  • טלפון
  • עיתים
    משלוחי פרחים בצפון
  • צרו קשר
  • ראשון – חמישי: 08:00 – 18:00
    שישי: 08:00 – 15:00