אין ספק שיין הוא אחד המשקאות הפופולאריים ביותר בכל אירוע. בין אם מדובר באירוע אינטימי או אירוע גדול מאד, תמיד יהיה בו יין, ובדרך כלל, גם יין מסוגים שונים. היין הישראלי, שהפך להיות בעל שם עולמי, מוצע גם הוא במגוון אירועים שונים בארץ ובעולם והוא מוצע בסוגים שונים. ישנם לא מעט סוגי יין ישראלי לאירועים משובחים, המקפיצים כל אירוע והופכים אותו ליחיד ומיוחד.

איזה יין מתאים לאיזה אירוע?

אתם לא מוכרחים להיות מומחים מוסמכים ביינות. כדי להתאים יין לאירוע, עליכם לדעת איזה תפריט יוגש במסגרתו ומהו אופי האירוע עצמו. ניתן למצוא יין ישראלי לאירועים משובחים שהינו כבד מאד, אחר קליל ומתקתק ואילו סוג נוסף הוא יין בטעם פירותי. חשוב לזכור כי ליין תפקיד חשוב ומרכזי בכל אירוע ובמיוחד בשולחן עצמו. לפני שבוחרים את היין המתאים יש להתייחס לסוג האירוע. האם מדובר בארוחה רומנטית, למשל, אירוע גדול עם משתתפים שונים או אירוע חגיגי כמו חתונה, בר או בת מצווה וכדומה. מומלץ לבחור, ולא משנה באיזה אירוע מדובר, בשני סוגי יינות לפחות על מנת לקלוע לטעמם של האורחים.

למה חשוב לשים לב בבחירת היינות לאירוע שלכם

אם אתם מעוניינים לבחור יין ישראלי לאירוע שלכם ומתלבטים באיזה יין לבחור, כדאי שתדעו שיין לבן, למשל, מתאים לאירוע הכולל תפריט חלבי קליל או תפריט, הכולל, מנות דג שונות. את היין הלבן מגישים צונן, בדרך כלל, ובכוס גבוהה והוא מתאים לאירועים, המתקיימים בחודשי הקיץ, בשעות הצהריים החמות או אירועים קלילים מאד. לעומתו, יין ישראלי אדום, יתאים לאירוע הכולל תפריט כבד יותר, המשלב מנות בשר שונות, ומנות אחרות כבדות לא פחות. ולכן, אפשר לשלב אותו באירועים רשמיים וחגיגיים במיוחד, באירועים המתקיימים בשעות הערב, אירועים הנמשכים זמן רב או אירועי חורף שונים.

כיצד לשלב את היין עם האירוע באופן המושלם ביותר

אמנם, היין הוא בעל חשיבות רבה מאד באירוע, אולם על מנת שישתלב עם התפריט באופן הנכון ביותר ואורחי האירוע ייהנו מטעמיו המצוינים, חשוב להתאים אותו באופן הנכון ביותר. ולכן, מתוך מגוון של סוגי יין ישראלי לאירועים משובחים  במיוחד לאירועים כשרים חשוב לבחור את היין בהתאם לפרמטרים השונים המוזכרים, תוך התייחסות גם לאופי האירוע ואורחיו.

צורת הגשתו של היין, הכוסות בהן בוחרים ובקבוקי היין עצמם, גם אלה משפיעים לא מעט על האווירה עצמה ועל מידת התאמתו של היין לאירוע. הוא יכול להיות כמעין פריט עיצובי עד לפתיחתו ולכן בחירה של בקבוק מיוחד, יכולה להוסיף לא מעט.

לעמוד הבית של אתר עיתים חנות הפרחים של הצפון

 

  • טלפון
  • עיתים
    משלוחי פרחים בצפון
  • צרו קשר
  • ראשון – חמישי: 08:00 – 18:00
    שישי: 08:00 – 15:00