הדרך הנכונה כיום לשתות קפה איכותי, חזק ובעל טעם עשיר היא להשתמש במכונת קפה מעולה. מכונות מקצועיות, שבעבר היו נחלתם הבלעדית של בתי הקפה המובחרים, הפכו לזמינות גם ללקוחות ביתיים וגם למשרדים או למקומות עבודה אחרים. התוצאות הטובות ביותר מושגות כאשר משתמשים בקפסולות של קפה מצוין, ויש בנמצא הרבה מאוד טעמים והרבה מאוד אפשרויות של קפסולות תואמות נספרסו. זוהי הדרך לקפה בטעם שאוהבים בנוחות, בקלות ובמחירים נוחים.

כל כמות קפסולות  שרוצים

קפסולות תואמות נספרסו נמכרות בחבילות או במארזים בכל כמות שרוצים. אם רוצים לנסות טעם חדש או חברה שעדיין לא ממש מכירים, אפשר בהחלט להתנסות עם כמות של 10 יחידות במארז. כאשר יודעים בדיוק מה רוצים, ניתן לרכוש קפסולות בטעם שאוהבים גם בכמות של 50 או 100 יחידות. ללקוחות עסקיים יש בנמצא מארזים מוגדלים ובהם גם מאות יחידות. אם כך, לא משנה איך אתם אוהבים לשתות את הקפה שלכם, תוכלו ליהנות מקלות ההכנה של קפה מקצועי בקפסולות בכל כמות שנראית לכם נכונה. כך, ניתן למצוא נוחות רבה ומחיר הוגן בעת ובעונה אחת.

קפסולות נספרסו בכל טעם שמתחשק

קפסולות ניתן למצוא במארזים ובהם טעם אחד שאוהבים במיוחד, ובנוסף ניתן למצוא גם מארזים ובהם טעמי קפה מגוונים. איזה קפה מתחשק לכם לשתות? קפה מזני ערביקה המובחרים? האם תרצו קפה שמגיע מאסיה או מאפריקה? אולי מברזיל? חלק מהקפסולות מעניקות טעם חזק במיוחד ויש גם ארומות שונות ושילוב של טעמי פירות מעודנים או של קרמל. לא משנה באיזו מכונת קפה אתם משתמשים, מפעם לפעם כדאי לשנות ולגוון, להכיר טעמים חדשים ונפלאים, ארומות עגולות ושילובים מיוחדים. כל בוקר מתחיל נפלא וכל הפסקת קפה מעוררת יותר עם קפסולות תואמות נספרסו באיכות גבוהה.  

http://www.sapore.co.il/39989-%D7%A7%D7%A4%D7%A1%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%AA-%D7%AA%D7%95%D7%90%D7%9E%D7%95%D7%AA-%D7%A0%D7%A1%D7%A4%D7%A8%D7%A1%D7%95

 

לדף משלוחי פרחים בטבעון

  • טלפון
  • עיתים
    משלוחי פרחים בצפון
  • צרו קשר
  • ראשון – חמישי: 08:00 – 18:00
    שישי: 08:00 – 15:00