סידורי פרחים מקצועיים לחתונות

חתונה זהו אמנם אירוע אשר מתקיים ונמשך ערב אחד בלבד, אבל מדובר בערב שהינו בלתי נשכח ושעליו ידובר רבות (בתקווה…)  והווה עבור רבים מהנוכחים את התמצית של הזוגיות החדשה שהתמסדה.

 

בפן הויזואלי של החתונה- סידורי פרחים ינםחלק בלתי נפרד מעיצוב הערב. יהיו שיטענו בתוקף  כי ניתן לעשות את סידור הפרחים לבד, ואין צורך להשקיע כסף באנשי מקצוע, אולם נקודת מוצא זו צריכה בחינה מחודשת.

 

מדוע מומלץ לשכור מסדר פרחים מקצועי

נקודת המוצא ששכירת שירותי פרחים דורשת הגדלת ההוצאות אינה נכונה תמיד. לפעמים אנשי מקצוע יכולים להמליץ על חברות פרחים זולות או לבחור בפרטי עיצוב זולים, בשילוב עם מקצועיות וניסיון, ניתן להרוויח מכל העולמות וליצור סידור פרחים מקצועי וזול כאחד. בנוסף לכך, לאנשי מקצוע יש עין רגישה שיודעת אך סידור פרחים יצטייר בעיני האורחים, דבר שבעלי האירוע לא תמיד ישמו לו לב. מעצבי פרחים גם יכולים להיות גורם נטרלי ואובייקטיבי כאשר יש מחלוקת בין בני הזוג כיצד לעצב את סידור הפרחים. מעצבי פרחים יכולים להציע מגוון מרשים של סידורי פרחים שאנשים רגילים בכלל לא העלו על דעתם, היכולת לשלב במסגרת העיצוב חומרי גלם שונים ולסגנן מראה מלבב יכול לתרום רבות לעיצוב מרשים ויוקרתי.

 

הגישה הנכונה לסידור פרחים באירוע

על מנת לעצב פרחים בצורה הטובה ביותר צריך לדעת בין שני צרכים שונים. מצד אחד, לכולנו יש רקע שונה ורצון להבליט עולם מושגים וערכים שונה על ידי הפרחים. אך מאידך, צריך גם לדעת שאנשים שמומחיות שלהם זה פרחים, מביאים אתם ידע וניסיון שיכולים לתרום רבות לעיצוב נכון. כך למשל, מי שרוצה יותר מדי להקרין סולידיות עלול ליצור עיצוב פרחים שמשדר יותר מדי נשיות, לשם כך אנשי מקצוע ידעו לשלב אלמנטים מעוצבים שיצרו איזון בין גישות העיצוב השונות. לפעמים, דווקא אנשים סולידיים (שלפעמים עלולים להצטייר כחלשים מבחינה מנטלית) יעדיפו במקרים מסוימים ליצור עיצוב פרחים שיותר מקרין כוח, וזאת על מנת לאזן את התדמית שנוצרה עבורם.

 

באתר ITIM.CO.IL מציעים לכם סידורי פרחים לאירועים וחתונות על ידי שוזרות ושוזרים מקצועיים, לכל איזור הצפון.

להזמנת סידורי פרחים לחתונה או לכלת אירוע התקשרו אליהם  04-9937570 או היכנסו לאתר:

ITIM.CO.IL

  • טלפון
  • עיתים
    משלוחי פרחים בצפון
  • צרו קשר
  • ראשון – חמישי: 08:00 – 18:00
    שישי: 08:00 – 15:00