משלוחי זרים רומנטיים ביקנעם
הזמינו עכשיו 1700-704-442

*הזרים המוצגים הם כולם בגודל גדול.

*מחיר הזר אינו כולל ואזה. ניתן להזמין ואזה בתוספת לזר.

 

תכינו את המים – אנחנו כבר נדאג לפרחים!

למגוון רחב יותר של זרי פרחים

http://www.zivroses.co.il/page.php?p=46

מחפש להפתיע את האהובה שלך במתנה רומנטית? רוצה להעניק לסבתא מתנה שכולה הכרת תודה? סביר מאד להניח שמה שאתם מחפשים הוא משלוח פרחים. אחרי הכל, חשבו על השילוב המרהיב של הצבעים, הצורה, והריח. לא צריך מעבר לזה כדי לגרום לאדם לחייך.

משלוחי פרחים ניתנים כיום בכל איזור הצפון, והם פרי עטו של הטבע הירוק השורר בחלק זה של ישראל. גם יקנעם אינה נותרת מקופחתתושביה יכולים לבחור במגוון רחב של אפשרויות למשלוח פרחים. כל שנותר הוא לבחור.

משלוחי פרחים ישמחו לבב אנוש

בין אם הם ניתנים לציון של אירוע כלשהו (יום הולדת, ברית מילה, אירוסין), ובין אם סתם כמחווה ספונטנית של אהבה פרחים שמגיעים בצורת משלוח יתקבלו תמיד באהבה, וישפרו פי כמה את המראה של המקום בו הם מוצבים.

טווח המחירים של משלוחי פרחים ביקנעם משתנה, כמובן, בהתאם לגודל הזר, סוג הפרחים שלו והתוספות הנלוות. הנקודה האחרונה חשובה ביותר, כי כאשר פרחים מגיעים עם ברכה שנכתבת מכל הלב, שוקולדים או בקבוקי יין, למשל, האפקט שלהם גדול אפילו יותר.

חנויות פרחים באזור יקנעם

צפון ישראל נחשב לבירת הפרחיםשל ישראל, עם כמה מהזנים הצבעוניים ביותר שניתן לדמיין. על רקע זה, לא מפתיע מדוע שוק המשלוחים באזור זה פורח, תרתי משמע.

בתיאום מראש, ניתן למעשה להגיע עם המשלוח לכל אחד מערי או יישובי הצפון, בין אם בהזמנה המתוכננת מראש ובין אם באופן מיידי. כמובן שהמשלוח נעשה כמעט תמיד באופן הבטוח ביותר, ובין היתר עם מיזוג אוויר ששומר על הפרחים.

כך תבחרו פרחים למשלוח

מרגע שמתגבשת החלטה על שליחת פרחים לאדם אהוב, נשאלת השאלה מהי הדרך הנכונה ביותר לעשות זאת? קשה לענות על כך באופן חד משמעי. לפעמים המתנה המוצלחת ביותר תימצא בחלון ראווה של חנות שחלפתם לידה, בעוד שבמקרים אחרים צריך לבחוש בקטלוגים הממוחשבים של החנויות כדי לומר לעצמכם: “זה מה שחיפשתי“.

מכיוון שמשלוחי פרחים מוצלחים הרבה יותר כשהם מובאים בתור הפתעה, רצוי לשמור על דיסקרטיות ולשתף בעניין רק את מי שחייבים.

לצפייה במגוון הזרים שלנו

לחצו להיכנס לאתר.

  • טלפון
  • עיתים
    משלוחי פרחים בצפון
  • צרו קשר
  • ראשון – חמישי: 08:00 – 18:00
    שישי: 08:00 – 15:00