הזמנת זרים מושלמים לכל אירוע

התקשרו והזמינו עכשיו 1700-704-442

*הזרים המוצגים הם כולם בגודל גדול.

*מחיר הזר אינו כולל ואזה. ניתן להזמין ואזה בתוספת לזר.

 

תכינו את המים – אנחנו נדאג לזר הפרחים המושלם

למגוון רחב יותר של זרי פרחים ליחצו כאן 

המועצה המקומית רמת ישי היא מפנינות המחוז הצפוני של ישראל, כפי שיעידו כל אותם מבקרים רבים המגיעים מדי שנה לצעדת האביב היוצאת מהמקום. במועצה זו חיים כ-7,000 תושבים, הנהנים מטבע מרהיב העוטף אותם בכל עת.
משלוחי פרחים רמת ישי מגבירים עוד יותר את החיבור הזה. קיימות מספר אפשרויות ליהנות מהפרחים המרהיבים של הגליל, ובכך ליהנות מאחד הפריטים היותר יפים שאדם יכול לייחל לעצמו לקבל.

הזמנת זר פרחים  – מושלם לכל מטרה

במהלך השנים, קנו לעצמם משלוחי פרחים מעמד ייחודי: הם מוגדרים על ידי רבים כ”מתנה המושלמת”. כשמצורפת אליהם ברכה מיוחדת, ועל רקע הצבעים, הצורות והריח, לא ניתן שלא להתמוגג כאשר מקבלים אותם.
משלוחי פרחים ניתנים במקרים רבים בתור הפתעה, לציון אירוע חגיגי או סתם כשרוצים לפנק מישהו. הם מאפשרים לבחור בין מאות סוגי פרחים, צבעים שלא ידעתם שקיימים ועיצוב המותאם לאירועים מיוחדים- יום הולדת, חתונה (זר כלה, כמובן), וכן הלאה.
עם זאת, אין גם כמו משלוח פרחים ספונטאני, לכבוד אחד מימי השישי, למשל, כדי לשבור שגרה ולשפר את המצב הרוח הכולל בבית.

מהיכן ניתן להזמין משלוחי פרחים לרמת ישי?

עקב גודלה המצומצם של המועצה המקומית רמת ישי, הרי שמרבית המשלוחים המגיעים אליה מקורם ביישובי וערי הסביבה הצפוניים האחרים כגון קרית טבעון או מגדל העמק. עם זאת, בהחלט ניתן למצוא מספר חנויות פרחים איכותיות גם באזור התעשייה של רמת ישי וב”סטריט מול” – הקניון הנפלא של רמת ישי, אשר שיטוט בו מהווה חוויה ויזואלית של ממש.

כאשר מזמינים משלוח מאתר עיתים, ניתן להוסיף אל ההזמנה גם פריטים נוספים כגון בלונים, בלוני הליום, אריזות שוקולד איכותיות, בקבוק יין ועוד. כמו כן, ניתן לקבוע בדיוק מתי יגיע המשלוח לצורך ההפתעה המושלמת.

הזמנת משלוח פרחים לרמת ישי  –  מאיפה מתחילים?

ראשיתו של כל משלוח פרחים היא בהחלטה שזוהי באמת המתנה המושלמת. מרגע זה, הדרך פשוטה הרבה יותר: ניתן להתרשם ממגוון האפשרויות המוצעות הן דרך הגעה פיזית למקום והן דרך סקירת הקטלוג האינטרנטי של החנות, למשל, במידה וזה קיים.
יש לבדוק בדיוק מהם האופציות למשלוח מבחינת שעות, ימים וכדומה, וכן לוודא כי השליח יודע בדיוק כיצד מגיעים לכתובת המגורים שלכם. חנות פרחים רמת ישי תמיד לשרותכם
מרגע זה, כל שנותר הוא להמתין ולראות את הבעת הפנים השמחה של אהובכם, שזוכה למתנה שתלווה אותו שנים.

לצפייה במגוון הזרים שלנו

לחצו להיכנס לאתר.

  • טלפון
  • עיתים
    משלוחי פרחים בצפון
  • צרו קשר
  • ראשון – חמישי: 08:00 – 18:00
    שישי: 08:00 – 15:00